Головна > Новини > «ПРОСТІР ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ» 2021

«ПРОСТІР ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ» 202131 серпня у світі відзначали 151 – ту річницю З Дня Народження Марії Монтессорі – людини, чиє ім’я занесено у список ЮНЕСКО, науковця та педагога, що змінила мільйони життів! Автора унікального методу навчання та виховання гармонійних, вільних та незалежних особистостей!

Ми радіємо, що наше щорічне традиційне просвітницьке свято «ПРОСТІР ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ», яке присвячене саме популяризації ідей Марії Монтессорі – стало цінним для родин Деснянського району та набрало саме тих обертів, про які ми мріяли!

Щасливі, що людина з великим серцем Юрій Зубко – депутат Київради, як ніхто інший, розділяє наші погляди на цінність та важливість щасливого дитинства!

Дякуємо Снопкову Сергію Петровичу, керівнику приймальні депутата Київради Юрія Зубка, за теплі та добрі слова, що звучали про «ГАРМОНІЮ РОЗВИТКУ», за те, що по-справжньому розділив з нами святковий настрій!

Дякуємо директору ЦБС Деснянського району м.КиєваTanya Ovras та усьому чудовому колективу Бібліотеки Павла Загребельного та «Галереї мистецтв» – за надання прекрасного простору для проведення свята та організаційну допомогу!

Дякуємо Благодійному фонду «Ранок» за надані подарунки у вигляді розвиваючих книг – родини з великою вдячністю їх отримали !

Дякуємо за волонтерську допомогу Деснянський районний в місті Києві центр соціальних служб, Александр Гоцуляк, Тамара Можар, Таня Огородник, Слава Горкушенко, Дима Чередниченко, Анастасия Морюшкина, Татьяна Николенко, Оксана Сом!5 коментарів - “«ПРОСТІР ЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ» 2021”

 1. buy anabolic online сказав:

  Thanks for the good article, I hope you continue to work as well.Спаситель на продажу

 2. עיסוי אירוטי במרכז сказав:

  עיסוי אירוטי בראשון לציון

 3. ריהוט גן сказав:

  ריהוט גן

 4. Best Dating App 2021 сказав:

  ❤️ Alice want to meet you! Click Here: http://bit.do/fSLEo ❤️

 5. Любовь сказав:

  Очень интересная информация. Чего мы только не заказывали, и перила, и козырьки, и ворота, и забор вот у этих ребят художественная ковка в Москве . Очень понравилось, как они работают – быстро и недорого.