Головна > Новини > Наша вдячність за допомогу.

Наша вдячність за допомогу.Від імені дітей, батьків та колективу ГО “ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ” хочемо висловити подяку Міжнародній Благодійній Фундації likarinfund.org “Лікар.Інфонд та #IWCK “Міжнародному жіночому клубу м.Києва” за подаровану побутову техніку!!! Вона органічно доповнила наш клас Навичок практичного життя! А дітки вже навчаються працювати з мультиваркою, мікрохвильовою та електричною піччю, вафельницею!
Дякуємо, що допомагаєте дітям стати самостійними.

Колектив педагогів, батьки та діти ГО “ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ” висловлюють подяку та вдячність Депутату Київської Міської Ради Володимир Шарій за чудове свято для наших діток, пригощення та подарунки!
Володимир Васильович та його команда перейнялися потребами ГО “ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ” та подарували навчальні матеріали за методикою Марії Монтессорі: із розділу сенсорного виховання – “Геометричний комод”, що містить шість шухляд з різними геометричними фігурами для знайомства та засвоєння назв фігур та з розділу математики – “Дошка множення” та “Дошка ділення”! Кожен із цих матеріалів безцінний вклад у розвиток дітей!!

Хочемо відзначити, що Ваша допомога вкрай необхідна та корисна, оскільки основною метою діяльності ГО “ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ” є створення “підготовленого середовища” для успішного фізичного, психічного та пізнавального розвитку дітей, що мають обмеження життєдіяльності.

Шановний Володимире Васильовичу, хочемо передати, що всі, хто відвідав сьогоднішнє свято, висловили своє захоплення та велику вдячність!
Ще раз дякуємо і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці!