Головна > Новини > День відкритих дверей 2019: здобутки та реалії!

День відкритих дверей 2019: здобутки та реалії!Громадська організація “Гармонія розвитку” надає допомогу

45 сімям.

За 2019р організовано 5 виїздних безкоштовних семінарів для батьків з питань корекції розвитку дітей, проведено благодійні заходи “Свято сенсорики” та “Осінній театр”, що вже стали традиційними.

Організація є базою практики для студентів НПУ імені М.Драгоманова. Ми співпрацюємо з волонтерами БФ “Незалежна країна” та учнями СШ 320 Деснянського району.

4 дитини упродовж року отримали комплекс безкоштовних послуг, а 60 сімей – консультації.

Організація брала участь у інших благодійних заходах, організованих співдружніми організаціями, надаючи волонтерську допомогу.

Ми започаткували виробництво власного авторського дидактичного матеріалу.

Педагоги приймають участь у конференціях та тренінгових курсах, організованих Українським Монтессорі Центром та ВГО УАКП у якості спікерів.

Найбільшим здобутком є проект № 264 Громадський Бюджет міста Києва “Терапевтичний простір Монтессорі – гармонійне природнє середовище для дітей”. Проект має стартувати з вересня 2019р і надасть змогу 100 сімям Деснянського району, що мають дітей з інвалідністю 2-6р безкоштовно пройти курс Монтессорі – терапії.

День Відкритих Дверей!
#ГАРМОНІЯ #РОЗВИТКУ вітає Вас за адресою вул. Милославська,6 та вул. Данченка, 3.
Дякуємо батькам та дітям, що завітали на наше свято у  ранок вихідного дня!
Дякуємо БФ “Незалежна країна” за смачні пригощення для наших маленьких гостей!
Дякуємо чарівному колективу Таня Боровик (Tania Borovyk), Алла Бутко, Марина Малинич, Karina Derbal, Анастасія Щербина за допомогу під час організації та проведення свята!

Дякуємо Kseniya Borisenko-Kovalevskaya за прекрасні фото!