Головна > Наш магазин > Вчимося писати букви.

Вчимося писати букви.“ПИШЕМО ЗАЛЮБКИ” альбом 2.

Формат А 4, кількість аркушів – 14. Графічна сітка – широка лінія 1см. Альбом для розвитку графічних навичок допоможе дитині дошкільного віку навчитися писати букви (за авторською програмою І.Чорна “Підготовка руки дитини дошкільного віку до письма”) у легкій формі.

Вартість 80грн., лише за замовленням.

“ПИШЕМО ЗАЛЮБКИ” альбом 2.

Формат А 4, кількість аркушів –  12 . Графічна сітка – вузька лінія  7мм та міжрядкова роздільна смуга для написання великих букв. Альбом для розвитку графічних навичок допоможе дитині дошкільного віку та першачків навчитися писати малі та великі букви (за авторською програмою І.Чорна “Підготовка руки дитини дошкільного віку до письма”) у легкій формі.

Вартість  45грн.

ЗОШИТИ УЧНІВСЬКІ  у широку лінію (1см) та вузька лінія(  7мм) з міжрядковою роздільною смугою для написання великих букв та для каліграфії ( з похилою лінією). Кількість аркушів -12 . Вартість – 40грн.

ПИШЕМО ДВОМА РУКАМИ.

Робочий альбом для розвитку графічних навичок та міжпівкульної взаємодії. Рекомендовано для використання після навчання дітей писати цифри. Містить завдання з малювання геометричних форм, цифр, елементів букв у різних напрямках обома руками. Кількість аркушів -12. Вартість – 50грн.

ПРОГРАМА курсу з розвитку дрібної моторики: “Підготовка руки дитини дошкільного віку до письма“, 2011р, І.Чорна. Рецензенти: В.Шорохова, О.Чеботарьова. Програма містить орієнтовний перспективний план розвитку графомоторики дітей дошкільного віку, авторські казки та орієнтовні конспекти занять, план роботи з корекції графічних навичок у підготовчому класі.

Формат А 5, кількість сторінок 40, вартість 80грн.

При замовлені 20 зошитів – скидка 10%.