Головна > Новини > Зустріч із казкою “Колосок”

Зустріч із казкою “Колосок”



Відбувся щорічний благодійний захід “Театр у ГАРМОНІЇ РОЗВИТКУ”!!!
Основна мета заходу – залучити батьків та дітей до спільних активностей, показати здобуті практичні вміння дітей, зібратися своїми родинами у великій дружній родині “ГАРМОНІЯ РОЗВИТКУ”, подивитися виставу, послілкуватися, отримати насолоду від проведеного часу разом!
Сьогодні було все: справжнісінький буфет, майстер-клас, вистава-казка, фотосесія, пісні, танці, друзі-волонтери та гості з подарунками!
А тепер все по порядку!
На заняттях Монтессорі діти оволодівають навичками приготування їжі! Саме нагода їх перевірити! Тому закуски у буфеті – діти приготували власноруч! Маленькі кухарі прийшли заздалегідь та почали не просту, але дуже цікаву справу! Усе приготували, столи накрили, гостей пригощали!)
Героями вистави-казки “Колосок” (Півник, Круть та Верть) – стали чарівні педагоги “ГАРМОНІЇ РОЗВИТКУ”! Разом з дітками вони танцювали, грали, співали, мишенят із фетру виготовляли!)
Велика радість від того, що разом з нами сьогодні були наші друзі – волонтери та благодійники Тарас Бей, Анастасия Морюшкина, Nataliya Starchenko, БФ “Незалежна країна”!
Ще більш приємно стало від того, що на наше свято завітав почесний гість – Депутат Київської Міської Ради Володимир Шарій! Володимир Васильович має велике серце, опікується соціальними групами населення, підтримує громадські ініціативи та завжди відгукується на прохання допомогти!! А також завжди приходить з подарунками та хорошими новинами! Тому 8 грудня 2018 на діток організації чекає сюрприз, але про це пізніше!)))
Дякуємо кожній дитині, родинам, педагогам, волонтерам, благодійникам та усім -усім, що Ви з нами!!! Хочеться творити-творити-творити РАЗОМ!!! Цінуємо, Любимо, Поважаємо кожного з Вас!!!
А хто ще не з нами, то приєднуйтеся, з нетерпінням чекаємо на зустріч!)